HAKKIMIZDA

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY), Rönesans Grubu'nun ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket, Grubun 25 yılı aşkın inşaat deneyimini 17 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek toplam kiralanabilir alan bazında Türkiye'nin önde gelen ticari gayrimenkul oyuncularından biri haline gelmiştir.

Rönesans Gayrimenkul'ün mevcut portföyünde, hali hazırda faaliyette olan 13 gayrimenkul, geliştirme sürecinin muhtelif safhalarında bulunan 1 ticari gayrimenkul projesi ve ileride geliştirmeye müsait 11 arsa olmak üzere karma kullanım projeleri dahil toplam 25 gayrimenkul bulunmaktadır. Şirkete ait gayrimenkuller, Türkiye'nin değişik şehirlerinde 7 alışveriş merkezi, 1 ofis, AVM ve ofisten oluşan 2 karma proje, AVM, ofis ve rezidanstan oluşan 1 karma proje, AVM ve otelden oluşan 1 karma proje ve ofis ve okuldan oluşan 1 karma projeyi kapsamaktadır.

Entegre bir iş modelini benimsemiş olan Rönesans Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ayrıca bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin kiralama ve yönetimini de aktif olarak üstlenmektedir.