Portföy

MALTEPE PIAZZA

Maltepe‘de yükselen Piazza, sunduğu alışveriş merkezi, ofis ve konut ünitelerinden oluşan kesintisiz yaşam konsepti ile ziyaretçilerin kendilerine daha fazla zaman ayırabileceği dolu dolu bir hayat sunuyor.

Alışveriş Merkezi - Ofis - Rezidans

Konum:

İstanbul, Türkiye

BKA AVM / OFİS:

52.860 m² / 34.000 m²

Mağaza Sayısı:

194

Konut:

225

Açılış Tarihi:

Nisan 2018

Sahip olduğu marka karması, terasta konumlanan keyifli kafe ve restoranları, neoklasik mimari yapısı, kolay ulaşılabilir konumu ve geniş eğlence alanlarıyla Maltepe Piazza, kısa sürede Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi haline geldi. Maltepe Piazza; dünyaca ünlü markaları, birbirinden lezzetli menüler sunan mekânları, eğlence ve kültür hayatıyla şehrin ortasındayken şehirden uzaklaşarak kesintisiz bir yaşam lüksünü yaşatıyor.

İstanbul’un yoğun temposundan sıkılanların nefes alabileceği; metropol hareketliliğinin, iş, kültürel yaşam, alışveriş keyfinin kesintisiz ve konforla yaşanabileceği özel bir konseptle tasarlanan Maltepe Piazza, ilhamını şehrin keyfini doyasıya yaşama felsefesinden aldı. 52.860 m² kiralanabilir alanı ve 850 m² çocuk oyun alanı olan Maltepe Piazza’da; 194 mağaza, 9 sinema salonu, 35 kafe/restoran ve içinde motosiklet, bisiklet için de özel park alanlarının yer aldığı 1.790 araçlık otopark bulunuyor.

Maltepe Piazza, hem E-5 karayolu üzerindeki merkezi lokasyonu hem de Esenkent durağından direkt metro bağlantısı ile İstanbul yaşamında sık rastlanmayan, kolay ve konforlu ulaşım lüksüyle de öne çıkıyor. Kadıköy’den sadece 22 dakika, 1. ve 2. köprüden 30 dakika, Maltepe sahil yolundan ise 10 dakikada ulaşılabilen Maltepe Piazza, ziyaretçilerini şehrin stresinden keyifle arınmaya davet ediyor.

Ödül/Sertifika:
2020 TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi
Maltepe Piazza Ofis; çevre dostu, sürdürülebilir performans ve verimlilik esasına dayalı olarak binalara verilen uluslararası LEED Gold Sertifikası sahibidir.

    Maltepe Piazza Ofis Kiralama Talep Formu

    Minimum kiralama alanı 400 m²'dir.    DİĞER PROJELER