Portföy

ADANA OPTIMUM

Nisan 2011’de outlet konseptinde kapılarını ziyaretçilerine açan ve Adana’nın en popüler alışveriş ve eğlence merkezi olan Adana Optimum, 2013 yılında yapılan relansman ile birlikte ‘Şehrin Yeni Rengi’ sloganıyla regular AVM konseptinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Alışveriş Merkezi

Konum:

Adana, Türkiye

Web Site:

adanaoptimum.com

BKA:

60.000 m²

Mağaza Sayısı:

163

Açılış Tarihi:

Nisan, 2011

Adana’nın iki merkez ilçesi Seyhan ve Yüreğir’i birbirine bağlayan noktada, kentin kalbi konumunda bulunan Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi; bünyesinde yer alan yerli ve yabancı birçok güçlü marka ile alışveriş tutkunlarının birinci tercihi olmaya devam ediyor.

Optimum; başta Decathlon, Yargıcı, Mango, E-Bebek, Zara, Bershka, Pull and Bear, Stradivarius, Guess, Derimod, Jack & Jones, İpekyol, Skechers, OXXO ve H&M gibi birçok ana marka olmak üzere bünyesindeki 160’dan fazla seçkin markayla alternatifli alışveriş imkânı sunarken her yaşa ve zevke hitap ediyor. Yılda 10 milyondan fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan Optimum; sinema, bowling, çocuk oyun alanları ve çocuk etkinlikleri ile hem büyükler hem de küçükler için alışverişi eğlenceli hale getiriyor.

Açıldığı yıl ‘Yılın En İyi Alışveriş Merkezi’ ödülünü alan Optimum, Adana’nın Uluslararası Portakal Çiçeği Festivali’nin resmi sponsorluğunu üstlenerek şehrin tanıtımına katkı sağlarken festival kapsamında 10 binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor.

Yerli ve yabancı pek çok markanın bulunduğu, gün ışığı alan ve 1.200 kişi oturma kapasitesi olan food court alanı, açık ve kapalı teras alanları ile Optimum ziyaretçilerine Seyhan Nehri manzarasıyla keyifli anlar sunuyor.

Ödül:

2020 TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi
2019 BREEAM In-Use “Olağanüstü Başarı Ödülü”
AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği)
2011 Yılın Alışveriş Merkezi Ödülü (Outlet)


DİĞER PROJELER