Portföy

ANKARA OPTIMUM OUTLET

Alışveriş Merkezi

Konum:

Ankara, Türkiye

BKA:

38.000 m²

Mağaza Sayısı:

158

Açılış Tarihi:

Ekim, 2004

Modern mimarisi ve alternatifli alışveriş seçenekleriyle kaliteli alışverişin indirim merkezi olan Optimum Outlet; Vakko, Boyner Outlet, Guess, Tommy Hilfiger, Skechers, Media Markt, Teknosa, Adidas, Mudo, Koton, Flo, Toyzz Shop, Defacto, LCW, Mavi, Ayakkabı Dünyası, Yves Rocher, Penti, Derimod, Network, Armağan Oyuncak, Madame Coco, Playland, Rollhouse, Avşar Sinema gibi pek çok mağazaya ev sahipliği yapıyor. Optimum Outlet; Starbucks, KFC, MC Donalds, Burger King, Kahve Dünyası, HD İskender, Tavuk Dünyası, Arabica Coffee House, Öküz Roof gibi markaları da içine alan kafe ve restoranlarıyla ziyaretçilerini Türk ve dünya mutfaklarından tatlarla da buluşturuyor.

Ankaralıların sürekli ziyaret ettikleri bir yaşam alanı olan Optimum Outlet, yılda yaklaşık 12 milyona ulaşan ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Bölgenin ilk alışveriş merkezi olan Optimum Outlet, “Optimum Harca Maksimum Yaşa” sloganıyla kaliteli markaların ürünlerini en uygun fiyata almak isteyen ziyaretçiler için bir çekim noktası haline gelmiştir.

Eryaman, Etimesgut, Elvankent, Batıkent, Çankaya, Yenimahalle ve Ümitköy gibi bölgelere yakınlığı ile geniş bir müşteri profiline sahip olan Optimum Outlet; Ankara Çevre Yolu, İstanbul Çevre Yolu ve Ayaş Yolu’nu bağlayan bir noktada olması nedeniyle ayda ortalama 1 milyon ziyaretçiye hizmet vermektedir.

Ödül/Sertifika:
2020 TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi

Stevie – Bronz Ödül – Garaj Günleri
2019 En İyi Etkinlik ÖdülüDİĞER PROJELER