Portföy

KAHRAMANMARAŞ PIAZZA

26 Nisan 2013 tarihinde Kahramanmaraş’ın ilk alışveriş ve yaşam merkezi olarak hizmete açılan Piazza Alışveriş Merkezi, şehrin tek alışveriş merkezi olmaya devam etmektedir.

Alışveriş Merkezi

Konum:

Kahramanmaraş, Türkiye

BKA:

48.500 m²

Mağaza Sayısı:

141

Açılış Tarihi:

Nisan, 2013

Kentin sosyal dokusuna hitap edecek şekilde düzenlenen ve 36 dönümlük alana kurulan bölgenin en büyük, Kahramanmaraş’ın ise ilk alışveriş ve yaşam merkezi olan Piazza’nın, toplam 110 bin metrekarelik kapalı alanında 150’ye yakın ulusal ve uluslararası marka yer alıyor. Alışverişin yanı sıra eğlence ve yaşam merkezi olarak inşa edilen Piazza’da çocuk oyun alanları, buz pisti, bowling ve sinema salonları bulunuyor.

Kent merkezinde bulunan Piazza, ulaşım kolaylığı, yürüyen merdivenleri, panoramik asansörleri ve açık-kapalı toplam 1.100 araçlık otoparkı ile ziyaretçilerine rahat ve ferah alışveriş yapmak imkânı tanıyor. Bünyesinde 5M Migros, H&M, Mango, LCW, Koton, Media Markt, Vatan Bilgisayar, Playland, Defacto, E-bebek, Flo gibi ana markaları ile her yaşa ve zevke hitap ediyor.

Ulaşım kolaylığı nedeniyle çevredeki Gaziantep, Osmaniye, Adıyaman, Malatya ve Adana ile Hatay’ın İskenderun ilçesine de hitap eden Kahramanmaraş Piazza, bölgenin sadece ekonomisine değil, sosyal hayatına da büyük katkı sunmaktadır.

Ödül/Sertifika:
2020 TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi
2020 BREEAM In-Use “Olağanüstü Başarı Ödülü”
Rönesans Holding – 2019 Tübikat Bilim Şenliği – Rönesans Excellence AwardsDİĞER PROJELER