Portföy

İZMİR OPTIMUM

Alışveriş Merkezi

Konum:

İzmir, Türkiye

Web Site:

izmiroptimum.com

BKA:

86.000 m²

Mağaza Sayısı:

245

Açılış Tarihi:

Mart, 2012, Mart, 2017 / Yenileme ve Genişleme

235.000 m2 lik bir alana kurulu olan İzmir Optimum; 86.000 m2 kiralanabilir alanında 245 mağazası, 3.000 araçlık kapalı otoparkı, sinema salonları, bowling, buz paten pisti, açık teraslı cafe ve restoranları, farklı yaş grupları için toplamda 3.000 m2’lik ücretsi çocuk oyun parkları ile ziyaretçilerine sosyal ve kültürel bir yaşam alanı sunmaktadır.

Engelli ve çocuk tuvaletlerinden bebek bakım odalarına, mescitten vale hizmetine tüm ihtiyaçların düşünüldüğü İzmir Optimum, zengin marka karmasıyla dikkat çekerken her yaşa ve damak tadına uygun lezzetlerin bir arada olduğu 1.400 kişilik food court katıyla da ziyaretçilerin beklentilerine cevap vermektedir.

Türkiye’nin 3. büyük şehri İzmir’in, şehir merkezi ve Adnan Menderes Havalimanı arasında konumlanmış olan Gaziemir ilçesinde yer alan ve Ege Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi Optimum; ilçenin kuzeyinde ve Ege Serbest Bölgesi’nin tam karşısında yer almaktadır.

Alışveriş merkezinin konumu, ulaşım kolaylığı, modern, estetik ve kompakt mimarisi, gelişmiş teknolojik alt yapısı, ulusal ve uluslararası moda markalarını da içeren zengin mağaza çeşitliliği, sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikleri, bowling, oyun salonları, sinema salonları, buz pisti, dinamik yönetim anlayışı ile benzersiz ve kendi segmentinde rakipsiz bir AVM olma özelliği taşımaktadır.

Ödül/Sertifika:
2020 TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi

ICSC SOLAL MARKETING 2018
Altın Ödül: Elele Kafe “Avrupa’nın En iyi Sosyal Sorumluluk Projesi”

ICSC 2018
Yenileme ve Genişleme (Büyük AVM) kategorisinde Avrupa’nın en iyi Alışveriş Merkezi Ödülü

MarCom 2018
Platinum Ödül: Film Galaları “Yılın Pazarlama Kampanyası kategorisi”

The Stevie Awards 2018
İki Farklı Kategoride Bronz Ödül: Film Galaları, ‘’Yılın Pazarlama Kampanyası ve Sanat ve Eğlence dalında Yılın Halkla İlişkiler Etkinliği’’
İki Farklı Kategoride Gümüş ve Bronz Ödül: Elele Kafe, ’En İyi Tüketici Etkinliği ve Avrupa’da Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programları’DİĞER PROJELER