Portföy

HILLTOWN KARŞIYAKA

Alışveriş Merkezi

Konum:

İzmir, Türkiye

BKA:

63.000 m²

Mağaza Sayısı:

198

Açılış Tarihi:

Ekim, 2019

Mimari konsepti T-Concept imzası taşıyan Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi, yeni nesil sürdürülebilir alışveriş merkezi kategorisinde yer almaktadır. USGBC tarafından LEED Gold sertifikası almaya hak kazanmıştır. Mimarisi, kolay ulaşılabilir lokasyonu, seçkin markaları, gurme kafe-restoranları ve eğlence alanlarıyla misafirlerine yaşam deneyimi vadediyor.

Hilltown Karşıyaka; 44’ü kafe-restoran olmak üzere ulusal ve uluslararası markaya sahip 198 mağazası, İzmir’de ilk kez Hilltown Karşıyaka’da yer alan “Starium” salonunu da içeren toplam 7 adet sinema salonu, 2.750 araçlık kapalı otoparkı, açık teraslı kafe ve restoranları, farklı yaş grupları için toplamda 1.500 m²’lik çocuk oyun parkı, 2.000 m²’lik etkinlik alanı ve rengârenk peyzaj mimarisiyle tamamlanmış meydanları ile ziyaretçilerine sosyal ve kültürel bir yaşam alanı sunuyor.

Bebek bakım odaları, engelli ve aile tuvaletleri, emanet dolabı, vestiyer, mescit, vale ve ücretsiz wi-fi hizmetine kadar tüm ihtiyaçların düşünüldüğü Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi, her yaşa ve damak tadına uygun, dünya mutfağının bir arada olduğu food court ve restoran alanı Avlu’nun yanı sıra, evcil hayvan dostu konseptiyle de ziyaretçilerin beklentilerine cevap veriyor.

Ödül/Sertifika:

2020 TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi
2020 LEED Gold Sertifikası

ICSC (Innovating Commerce Serving Communities)
2021 Dünya’nın En İyi Alışveriş Merkezi / Global Tasarım ve Geliştirme
2021 Sürdürülebilirlikte Takdir Ödülü / Global Tasarım ve Geliştirme
2023 ICSC Maxi – Gümüş ÖdülDİĞER PROJELER