Portföy

HILLTOWN KARŞIYAKA

Hilltown Karşıyaka; 42’si kafe-restoran olmak üzere ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapan 190’dan fazla mağazası ve kendine has mimarisinde yaşattığı ferah, gün ışığını bolca kullanan meydanlarıyla İzmir’de kesintisiz yaşamın merkezi konumundadır.

Alışveriş Merkezi

Konum:

İzmir, Türkiye

BKA:

63.000 m²

Mağaza Sayısı:

196

Açılış Tarihi:

Ekim, 2019

Mimari konsepti T-Concept imzası taşıyan Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi, yeni nesil sürdürülebilir alışveriş merkezi kategorisinde yer almaktadır. USGBC tarafından LEED Gold sertifikası almaya hak kazanmıştır. Mimarisi, kolay ulaşılabilir lokasyonu, seçkin markaları, gurme kafe-restoranları ve eğlence alanlarıyla misafirlerine yaşam deneyimi vadediyor.

Hilltown Karşıyaka; 42’si kafe-restoran olmak üzere ulusal ve uluslararası markaya sahip 196 mağazası, İzmir’de ilk kez Hilltown Karşıyaka’da yer alan “Starium” salonunu da içeren toplam 7 adet sinema salonu, 2.750 araçlık kapalı otoparkı, açık teraslı kafe ve restoranları, farklı yaş grupları için toplamda 1.500m2’lik çocuk oyun parkı, 2.000 m2’lik etkinlik alanı ve rengârenk peyzaj mimarisiyle tamamlanmış meydanları ile ziyaretçilerine sosyal ve kültürel bir yaşam alanı sunuyor.

Bebek bakım odaları, engelli ve aile tuvaletleri, emanet dolabı, vestiyer, mescit, vale ve ücretsiz wi-fi hizmetine kadar tüm ihtiyaçların düşünüldüğü Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi, her yaşa ve damak tadına uygun, dünya mutfağının bir arada olduğu food court ve restoran alanı Avlu’nun yanı sıra, evcil hayvan dostu konseptiyle de ziyaretçilerin beklentilerine cevap veriyor.

Ödül/Sertifika:
2020 TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi
2020 LEED Gold Sertifikası
ICSC (Innovating Commerce Serving Communities)
2021 Dünya’nın En İyi Alışveriş Merkezi / Global Tasarım ve Geliştirme
2021 Sürdürülebilirlikte Takdir Ödülü / Global Tasarım ve GeliştirmeDİĞER PROJELER