Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi / Şanlıurfa, TÜRKİYE

İnşaat ve ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden birisi olan Rönesans Holding’in, Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. kanalıyla kurduğu Piazza markalı alışveriş ve yaşam merkezlerinin üçüncüsü Şanlıurfa’da görkemli bir törenle açıldı.

Binlerce yıllık geçmişe sahip tarihi dokusu, balıklı gölü, bereketli Harran Ovası ve açık hava müzesini andıran antik kentleriyle Türkiye’nin hakkında en çok konuşulan illeri arasında yer alan ‘’Peygamberler Şehri’’ Şanlıurfa’nın en büyük AVM’sinin kapılarını halka açtığı törene halk büyük ilgi gösterdi.

Eski Otogar alanına inşa edilen Şanlıurfa’nın en büyük alışveriş merkezinin açılışı nedeniyle düzenlenen törene, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Belediyesi Başkan Vekili Fevzi Yücetepe, Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, Amstar Global Partners (AGP) Başkanı Jason M. Lucas ile çok sayıda davetli katıldı.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş’nin Türkiye operasyonunda İstanbul’da ve Gaziantep’te ikişer, Malatya, Adana, Samsun, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’da ise birer alışveriş merkezi bulunuyor. Şanlıurfa Piazza, grubun Türkiye’deki 11’inci AVM yatırımı ve Piazza markasıyla hizmet veren kuruluşların da üçüncüsünü oluşturuyor.DİĞER HABERLER