Rönesans Gayrimenkul’e Marcom Awards’tan 9 Ödül Birden

Türkiye’nin 7 ilinde 9 alışveriş merkeziyle hizmet veren Rönesans Gayrimenkul dünyanın en önemli pazarlama ve iletişim ödülleri arasında gösterilen MarCom Awards’tan 5 Altın, 2 Platin ve 2 Onur olmak üzere toplamda 9 ödül kazanarak, büyük bir başarıya imza attı.

Rönesans Gayrimenkul, dünyanın en büyük şirketlerinin, reklam ve halkla ilişkiler ajansları ile sivil toplum kuruluşlarının başvurduğu MarCom Ödülleri’nden, 8 AVM’de 2016 yılında gerçekleştirdiği CRM projeleri ile 1 Platin, 4 Gold, Rönesans Eğitim Vakfı ortaklığında gerçekleştirdiği Kitap Toplama Kampanyası ile de; 1 Platin, 1 Gold, 2 Onur ödülüne layık görüldü. 

Rönesans Gayrimenkul’un CRM uygulaması ile ziyaretçiler; İstanbul, İzmir, Ankara, Adana Optimum AVM’lerinde Optimum Club, Kozzy AVM’de Kozzy Club ve Maraş, Samsun, Şanlıurfa Piazza AVM’lerinde Piazza Club üyesi oldular. 2016 yılında CRM projesiyle entegreli olarak çekiliş, anında kazan, puan ve MPİ kurgulu çekiliş kampanyaları gerçekleştirildi. Kozzy AVM’de 26, Piazza Samsun 19, Piazza Maraş 18, Piazza Urfa 16, Optimum Ankara 27, Optimum İzmir 23, Optimum İstanbul 21, Optimum Adana 22 adet olmak üzere toplamda 172 kampanya hayata geçirildi.

Rönesans Gayrimenkul ve Rönesans Eğitim Vakfı işbirliği ile 2011 yılından beri gerçekleştirilen Kitap Toplama Kampanyası ile geleceğe umutları yeşerten bir adım atıldı. İstanbul Optimum, Kozzy AVM, Ankara Optimum, Adana Optimum, İzmir Optimum, Samsun Piazza, Kahramanmaraş Piazza, Şanlıurfa Piazza AVM’de eş zamanlı olarak; “Her Kitap Bir Dünya” sloganıyla gerçekleştirilen bu sosyal sorumluluk projesiyle; okul kütüphanelerine kitap desteği sağlanarak, çocuklar ve gençler binlerce kitapla buluşturulurken, yıpranmış ya da güncelliğini yitirmiş kitaplar ise geri dönüşüme kazandırıldı.

Dünyanın sayılı pazarlama ve iletişim programı olan Marcom Ödülleri, sektörün uluslararası alandaki en önemli ödül programları arasında yer alıyor. Marcom Ödülleri’ne her yıl 6 binin üzerinde başvuru yapılıyor ve ödüller Uluslararası Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri denetiminde, alanının önde gelen uzmanlarından oluşan bir jüri tarafından veriliyor.DİĞER HABERLER